успешная подключение к БД Басты бет

«Шәй» тифлокиносы...
  • Акімшілік
Жаңалықтар бетіне ауысу

8 ақпан күні арнаулы кітапханада зағип оқырмандарға «Кан» фестивалінде жүлделі орынға ие болған «Шәй» тифлокиносы көрсетілді. Бұл қысқаметражды фильм мүмкіндігі шектеулі жандар туралы  баяндалады. Режиссер   Шокир Холиков, басты рөлде  Атхам Юсуфалиев,

тифлокоментаторлар Қуат Ахметжан, Шахсана Елғонды. Дыбыс режиссері Қайсар Тұрмағанбет, мәтін авторы Шахсана Елғонды.

«Шәй» фильмін дыбыстаған Астана қаласы ОКЖ-не қарасты  Арнайы кітапхана студиясы.

8 февраля в специальной библиотеке незрячим читателям показали фильм «Шәй», получивший приз на «Каннском» фестивале. Этот короткометражный фильм о людях с ограниченными возможностями. Режиссер Шокир Холиков, в главной роли Атам Юсуфалиевтифлокомментаторы Куат Ахметжан, Шахсана Елгонды. Звукорежиссер Кайсар Турмаганбет, автор текста Шахсана Елгонды.

Фильм «Шәй» был записан в студии Специальной библиотеки при ЦБС города Астаны.

Сіздің пікіріңіз